Restaurace u pošty
B#stro

Nový koncept bistra ve Žďáru nad Sázavou. Výběr oblíbených jídel ze společné kuchyně Restaurace u pošty + moderní pojetí interiéru s temátem pošty 21. století.

Přejít na Restaurace u Pošty


Nádražní 24, Žďár nad Sázavou • Rezervace +420 566 531 888info@restauraceuposty.cz

Otevírací doba restaurace

PO – ČT 10.00 – 23.00

PÁ 10.00 – 01.00

SO 10.00 – 01.00

NE 11.00 – 23.00

Rezervace +420 566 531 888

Rezervaci stolu je možné zajistit do 20 hod. Přijímáme stravenky. Nekuřácké prostředí. V restauraci není dětský koutek.

Nádražní 24 • 591 01 Žďár nad Sázavou

B#stro koncept

Navazujeme na historii pošty, koukáme však do budoucna.

Restaurace u pošty vychází a inspiruje se poštou na začátku 20. století, ve které byla stěžejní listovní nebo balíková zásilka. Typické byly použité materiály a také poštovní známka, která dávala dopisům a balíčkům právo na doručení.

Doba se změnila a nová pošta se postupně posouvá do digitálního věku 21. století. Tuto dobu propojena reprezentuje především internet a online komunikace. Ať už je to internetová stránka nebo email, vždy se jedna o cosi virtuálního, co vám nedonese poštovní doručovatel.

Koncept RUP B#stra však posunuje tuto komunikaci dál. Klíčový je a bude HASHTAG #. Ten je již nyní důležitý pro sdílení informací, komunikaci a určení autora nebo skupiny "adresátů". To nás inspirovalo natolik, že jsme ho zapracovali nejen do loga B#stro, ale především do pojetí samotného interiéru bistra.

Postupně, tak jako doba sama, posunujeme a dovybavujeme zařízení bistra krok po kroku, tak jak nás doba kolem nás ovlivňuje. Proto se budetepotkávat v interiéru bistra s novými dekoracemi, dovybavením a především často měnící se nabídkou jídla. Těšíme se na vaše reakce a nápady, přesně ty pak zapracujeme do dalšího života RUP B#stra.

Facebook příspěvky

B#stro nabídka

Polední menu a jídelní lístek

Polední menu máme stejné jako v RUP a stejně tak celý jídelní a nápojový lístek. Postupně budeme připravovat vlastní vybrané pokrmy, které nyní vybíráme na základě vašich objednávek ze současného jídelního lístku.

Soukromé akce

B#stro RUP je skvělé místo na soukromou schůzku, školení nebo oslavu. Výhodou našeho interiéru je jeho variabilita. Dokážeme pro vás připravit sestavu stolů tak, aby vám a vašim hostům vyhovovala. Připravujeme také individuální sestavy pokrmů pro rauty. Vše je o domluvě, těšíme se na vaše nápady.

Rezervace +420 566 531 888
info@restauraceuposty.cz